Většina soudců byla vychována na komunistických právnických školách. Komunismus nelpěl na využívání pracovní doby. Z toho plyne, že máme největší počet soudců na obyvatele v Evropě a nejpomalejší soudní procesy.

          Lenost a tupost soudců není jediným důvodem prodlužování soudních řízení. Úkolem „nezávislého“ soudce je zinscenovat co nejdelší soudní proces, který zabezpečí advokátovi (spolužákovi z komunistické právnické školy) co největší příjem.

          Podstatným důvodem je to, že „nezávislý“ soudce ČR společně s advokátem ČAK nechává účastníky soudního řízení „uležet“. V průběhu tzv. nečinnosti soudů totiž probíhají dohody o tom, která strana je ochotna advokátům a zkorumpovanému soudci zaplatit více. Odměnou je vysouzený majetek a/nebo beztrestnost. Ti, kteří „vyměknou“, jsou po několika letech ochotni dát téměř cokoliv, jen aby soud skončil.

          Případy, ze kterých „nezávislému“ soudci a advokátům neplyne žádný profit, se nechávají doslova „vyhnít“. Stejně postupuje zkorumpovaný soudce v případě legalizace trestné činnosti. Soud se vleče až do promlčení všech termínů. Příklady snad nemusím uvádět.

II.

          Justiční mafie nebo chcete-li gangy zkorumpovaných soudců, kteří v tomto státě určují vlastnictví a legalizují trestnou činnost, tvrdí, že jsou přetíženy prací.

         Skutečnost: u OS v Hodoníně jsme soudkyni předložili faktury z účetnictví neziskové sportovní organizace a očekávali okamžité zamítnutí žaloby podané na náš majetek a zahájení trestního stíhání proti skupině tunelářů. Jenže „nezávislá“ soudkyně Mgr. Múčková se na převodu majetku s advokátkou ČAK JUDr. Vajlíkovou už předem dohodla. Do zinscenovaných soudních procesů se zapojili tři soudci OS Hodonín a šest soudců KS Brno.

         Jako předseda sdružení jsem se obrátil na všechny kontrolní orgány justice, Českou advokátní komoru, Policii, Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, ombudsmana, televizi a kancelář místního poslance Zdeňka Škromacha. Všechny tyto instituce nejenže asistovaly u vytunelování a rozkradení neziskové organizace, ale i u zastrašování a vydírání našich členů.

          Česká republika je spolu s Maltou jediným státem, který nepodepsal úmluvu EU o boji proti korupci úředníků evropských společenství nebo členských států EU.

          Tzv. demokratické instituce ČR jsou napojeny jako pijavice na státní rozpočet a některé z nich přímo na organizovaný zločin. Za vlády parlamentních stran platíme z daní zkorumpované soudce, policii a poslance. Pokud se vás to ještě dnes netýká, běžte je znovu volit; fašismus a komunismus také začal postupně, až se to nakonec dotklo všech.