06.02.2010 14:06

Předmět: Fw: GAUNER KLAUS

 

Předmět: Fw: GAUNER KLAUS-HUCIN v. HRADILEK-KLAUS PROTI HUCINOVI-RUZOVY PANTER v. PODVODNIKOVA PRAVA-NENI MYM PRESIDENTEM-HUCIN PROTI BOLSEVICKEMU ZLU- VSIMLI JSTE SI-DOPIS KAVALIROVE-LANGER-BEM-SOUD SPRAVCE PUSTIL Z VEZENI-TUSENI SOUVISLOSTI-RUSKA STOPA-QUO VADIS

Datum: 3.2. 2010, 00:08 - před 3 dny

 

----- Original Message -----

From: Jan Šinágl

Sent: Wednesday, February 03, 2010 12:01 AM

 

 

„Trapné, že ten text je dodnes aktuální!“

 

Marta Kubišová o „Modlitbě pro Martu“

 

* * *

 

Václav Klaus je gauner, darebák, zločinec a ničema !!!

 

Šokuje vás tento titulek? Vězte, že dle rozsudku VS Olomouc, ze dne 1.2.2010, máte plné právo toto vyslovit nejenom na veřejnosti, ale i v hromadných sdělovacích prostředcích a pan prezident nemá žádné právo se proti těmto označením bránit – sám se ostatně za tuto zvlčilost aktivně zasadil! Skutečně to „funguje“ – stejnými výrazy jsem označil všechny členy senátu okamžitě po vynesení tohoto skandálního rozsudku ve věci žaloby bývalého důstojníka BIS kpt. Vladimíra Hučína na bývalého mluvčího CH 77 a ministra vnitra Ing. Tomáše Hradílka. Soudci mlčeli, co jim také zbývalo, že?! Tito vejlupkové se jmenují: předseda senátu JUDr. Vojtěch Brhel, JUDr. Radmila Baďurová a JUDr. Jaroslav Hikl.

 

Odvolací soud shledal - v souladu se zákonem na ochranu osobnosti - označení pana Hučína v LN panem Hradílkem za gaunera, psychického teroristu a pachatele výbuchů v Přerově - přesto, že byl samotným Ústavním soudem pan Hučín shledán nevinným a hodným úcty!

 

Jedná se v principu o stejný spor, jako v mé kauze „darebáka“ u VS Praha ve věci žaloby na Ing. Františka Šedivého, člena zkompromitovaného vedení KPV ČR. Nejde vůbec o to, co bylo řečeno, ale kým a o kom! O mně, nebo o panu Hučínovi může kdokoli prohlásit cokoli a soudy to automaticky podepíšou, protože právo je v tomto případě použito ne pro výkon spravedlnosti, ale pro výkon vůle a zájmu mocných a vlivných.

 

Že se nám nejvyšší ústavní činitel už asi pomátl naznačuje jeho soukromý dopis, který pan Hradílek k nelibosti advokáta JUDr. Tomáše Sokola ve vysokém stupni rozčilení přečetl. Argumentace pana Hradílka s tzv. „nadstandardními informacemi“, které předkládá veřejnosti jako soukromé a odmítá je blíže specifikovat je neuvěřitelná! Je si tak jistý, nebo je to takový hlupák?! Pokochejte se, jak nejvyšší ústavní činitel země nectí zákon, popírá presumpci neviny a v podstatě podporuje anarchii:

  

„Vážený pane inženýre, vážený Tomáši,

 

Už jsme spolu dlouho nemluvili, ale já na Vás vzpomínám a připomenu si to vždycky, když projíždím Vaším Lipníkem. Včera jsem si přečetl Váš dopis v Lidových novinách o panu Hučínovi, za který Vám velmi děkuji. Jsem moc rád, že se to někdo takto odvážil říci nahlas, už to bylo více než zapotřebí. Aniž znám konkrétnosti, chápal jsem to přesně tak, jak jste to Vy popsal. K těmto věcem je třeba se postavit a Vy jste znovu dokázal, že to umíte. Ještě jednou Vám děkuji. Moc Vás zdravím a věřím v ňáké setkání.“

 

                                                                        Václav Klaus, prezident republiky v.r., 24.7.2007.

 

Dopis je naprosto skandální, ale bohužel ne žalovatelný. Na Kancelář presidenta republiky byla podaná žaloba ohledně nevydání kopie tohoto výše uvedeného soukromého dopisu, který nelze ze zákona považovat za soukromý. Nyní už žaloba postrádá smysl a soud rozhodne jen o nákladech řízení. Myslím, že si soudce oddychl a prezident Klaus je tak ušetřen další ostudy, protože by těžko u soudu uspěl. Zlí jazykové tvrdí, že panu Hradílkovi zavolal, aby dopis raději přečetl, ale zřejmě zapomněl informovat pana SokolaJ

 

Pan prezident zaslal ještě panu Hradílkovi blahopřání k Vánocům a k Novému roku a k tomuto oficiálnímu přání vlastnoručně připsal: P.S. Nedejte se! Pro pana Hradílka to byl osobní morální závazek, jak doslovně prohlásil! Nebylo to o právu a spravedlnosti, ale o tom, kdo nesmí být odsouzen a kdo nesmí vyhrát!

 

To, že se o důstojníku kpt. Hučínovi, takto vyjadřuje jeho nejvyšší velitel, který jej ani osobně nezná už nelze komentovat. Lze jen doufat, že tento podivný ruský roub na Pražském hradu nebude mít nikdy možnost České armádě skutečně velet!

 

Smutné bylo i tvrzení advokáta Sokola, který v podstatě řekl, že každý má mít právo kohokoliv nezodpovědně pomluvit, bez ohledu na platné rozsudky a vyslovil tak stejně anarchistický postoj jako prezident – a to má být prosím špičkový právník?! Také neprotestoval, když jsem ho po vynesení rozsudku nazval darebákem – moc nadšeně nevypadal, jako ostatně po celou dobu jednání soudu.

 

Myslet si mohu samozřejmě co chci, ale pokud zveřejním v médiích tvrzení popírající soudní rozhodnutí, odmítám převzít odpovědnost, a soud včetně prezidenta tuto nehoráznost ještě potvrdí – to už je potom totální mravní rozklad hodnot ve společnosti a začátek anarchie, protože právo, spravedlnost a zdravý rozum přestává ve společnosti být uznáváno, resp. přebírá znaky účelovosti, závislosti a zločinnosti!

 

Zbývá snad jen dodat, že předseda senátu JUDr. Vojtěch Brhel dojíždí do „práce“ z Ostravy a je dobrým známým soudkyně JUDr. Lenky SeverovéKS Ostrava, tedy té, která žalobu pana Hučína odmítla v první instanci. Mimochodem cynismus a prvky chování tak typické pro sebejistou vrchnost, zejména u soudkyně Baďurové, byly odpuzující. JUDr. Radmila Baďurová zasedala  v senátu s JUDr. Lenkou Severovou u KS Ostrava !!! Je podle seznamu soudců soudkyní KS Ostrava – ne VS Olomouc !!!

 

Polovina veřejnosti po vyhlášení tohoto inkvizičního rozsudku okamžitě odešla ze soudní síně v čele s paní Zdenou Mašínovou – to je tou nejlepší „vizitkou“ kvality soudu. To, že paní Mašínová nazvala soudkyni spontánně mezi veřejností krávou bylo naprosto výstižné označení, které také bylo mezi novináři a veřejností souhlasně kvitováno.

 

Mimochodem je mi ctí jménem paní Mašínové vyřídit srdečné poděkování za velké množství kondolencí ke skonu jejího manžela. Ráda by všem osobně odpověděla, ale není to bohužel v jejích silách. Kondolenci ji zaslal i ministr obrany ČR Martin Barták.

 

Doporučuji poslech všech zvukových záznamů! Varovná slova paní Zdeny Mašínová by měla probudit ty, co jsou ještě k probuzení! Další texty nepotřebují komentáře. Skuteční darebáci u soudů vyhrávají a slušní prohrávají -  jak dlouho ještě?!

 

Samozřejmě, že celostátní televizi v hlavních večerních zprávách a deníkům s výjimkou PRÁVA (otisklo zprávu ČTK o ničem!), „nestál“ tento soud za zmínku.

 

Čtenářům mého blogu LN se omlouvám, že dnešním dnem trvale blokuji možnost vstupu do diskuze. Nemám bohužel možnost odstraňovat hloupé, vulgární, iracionální a často urážející diskusní příspěvky v podstatě dvou pánů, kteří reagují takřka vždy obratem, bez toho, aby se vůbec stihli seznámit odpovědně s obsahem. Anonym  působí dojmem, že to má snad i v popisu práce – pokud ovšem netrpí duševní poruchou.

 

Doufám, že mne proto nebudete považovat za censora. Ostatně kdo ze slušných, ctících a uznávajících pravidla demokratické diskuse, by za přítomnosti těchto dvou vytrvalých kritiků takřka všeho co napíši, také do diskuse vstupoval, že?! Už samotný fakt, že mne stále čtou a stále kritizují a napadají je zajímavý.

 

 

Jan Šinágl, 2.2.2010

 

- - - - - -

VS Olomouc – 1.února 2010

 

Zahájení Mgr. Petr Kočí a JUDr. Tomáš Sokol

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Koci-Sokol-010210.WMA

Závěrečné řeči: Kočí – Hučín – Sokol – rozčílený Hradílek

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-ZR-Koci-Hucin-Sokol-Hradilek-010210.WMA

Rozsudek a pokus Jana Šinágla o rozhovor se soudcem

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-rozsudek-JS-Sokol-010210.WMA

Vyjádření Vladimíra Hučína I

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Hucin-rozsudek-I-010210.WMA

Vyjádření Tomáše Hradílka, podivná redaktorka a zásah Sokola proti Šináglovi

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Hradilek-media-Petrzelova-ZL-JS-Sokol-010210.WMA

Vyjádření Vladimíra Hučína II

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-VH-Petrzelova-Klaus-JS-010210.WMA

Vyjádření paní Zdeny Mašínové I

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Masinova-Klaus-JS-010210.WMA

Vyjádření paní Zdeny Mašínové II

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Masinova-Vadas-010210.WMA

Vyjádření Čestmíra Hofhanzla a Františka Přesličky

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Hofhanzl-Preslicka-010210.WMA

Vyjádření senátora Jaromíra Štětiny

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/VSO-Stetina-010210.WMA

 

- - - - - -

President Klaus se zapojil do kampaně proti V.Hučínovi

 

President Klaus se zapojil do kampaně proti V.Hučínovi. Z obsahu i tónu jeho dopisu, který 1.2.2010 přečetl ing. Tomáš Hradílek senátu Vrchního soudu v Olomouci a přítomné veřejnosti, můžeme se dohadovat, zda šlo na začátku tažení státních činovníků proti Vladimírovi Hučínovi pouze o aktivitu vlády ČSSD a ředitele BIS Jiřího Růžka, nebo v osobě dnešního presidenta o podporu celé oposmlouvy ČSSD/ODS. Zda o případné účasti tehdejšího předsedy ODS věděla i členská základna této strany, nebo její vedení (?). Otázky zůstávají.

 

M.Vadas, 2.2.2010

- - - - - -

 

Opačný výrok soudu v kauze ochrany osobnosti ve prospěch podvodníka !!!

 

Za daleko méně konkrétní urážku, než DAREBÁK soud udělil likvidační odškodnění za urážku na cti podvodníka s LTO a možná i vraha?! Postiženo bylo Občanské sdružení Růžový panter, které bojuje proti KORUPCI !!!

 

https://www.ruzovypanter.cz/main.php?idText=RuzovyPanterDokumenty

 

Z vyjádření Jany Lorencové

 

…Pokládala jsem za přirozené a také za svou povinnost pantera v tom nenechat. Ozvala jsem se a panter mne navrhl jako svědka u Vrchního soudu v Praze v jejich procesu se žalobcem Tomášem Paclíkem. K soudu jsem se dostavila a po zhruba dvouhodinovém čekání  na chodbě, kdy se senát radil za zavřenými dveřmi, mi bylo oznámeno, že soud mě vyslechnout nehodlá, pokud svým svědectvím neprokáži, že pan Paclík obchodoval s  LTO! V těchto dnech přišlo panterovi usnesení z Nejvyššího soudu, kterým Nejvyšší soud odmítá dovolání Růžového pantera a tudíž potvrzuje všechno, co řekly soudy v nižší instanci. Řekla bych, že z nás, občanů, někdo dělá blázny. - https://www.ruzovypanter.cz/file/Vyjadreni__Jana_Lorencova__6__9__07.doc

 

Nevládní protikorupční organizace Růžový panter posílá stížnost na Českou republiku k ESLP

 

…Domnívá se, že soudy neochránily její právo na svobodu slova při řešení jejího sporu s podnikatelem Tomášem Paclíkem. "Spor tohoto charakteru ČR před Evropským soudem dosud nevedla," uvedla Jordanová. Organizace má podle ní již stížnost připravenou, nyní ji nechává přeložit a v nejbližších dnech ji odešle. "Spor je veden jako střet práva na svobodu projevu a ochranu osobnosti," dodala.

 

Organizace tvrdila o Paclíkovi, že se stýkal s lidmi, kteří byli odsouzeni za přípravu vraždy související s lehkými topnými oleji. Poukázala rovněž na to, že byl nájemcem nebytového prostoru, který v Olomouci pronajímal nynější ministr vnitra Ivan Langer (ODS).

 

Soudy vyhověly žalobě Paclíka a organizaci nařídily, že se musí podnikateli omluvit a zaplatit finanční satisfakci 100.000 korun a navíc i soudní výlohy. Růžovému panterovi hrozil zánik, organizaci se ale díky finančním darům sympatizantů podařilo toto nebezpečí odvrátit. Loni v listopadu zamítl stížnost organizace ohledně případu Ústavní soud. Podle dřívějšího vyjádření Jordánové se tak stalo bez přítomnosti účastníků sporu vzhledem ke "zjevné neopodstatněnosti".

 

Soudy podle Jordanové a právníků organizace opřely rozsudky o výklad jediného slova - "spolčit". Růžový panter v tiskové zprávě označil Paclíka za osobu, "která se svého času spolčila v rámci svých podnikatelských aktivit s osobami odsouzenými za přípravu vraždy související s obchody s LTO". Podle Jordanové bylo propojení všech osob prokázáno a užitý výraz „spolčení“ nemá pouze negativní význam, ale má i význam hodnotící.

 

Spor na ochranu osobnosti mezi Růžovým panterem a Paclíkem začal v roce 2005.

 

https://www.ruzovypanter.cz/file/Stiznost_Strasburk__CTK.doc

- - - - - -

 

JIŽ NENÍ MÝM PRESIDENTEM !!!

 

Dne 1.2.2010 v 9.00 hodin jsem se u VS Olomouc zúčastnil jako divák spolu mnoha spoluobčany odvolacího jednání v kauze  HUČÍN versus HRADÍLEK. Nevěřil jsem vlastním uším, když žalovaný Hradílek přečetl dopis od presidenta ČR V. KLAUSE, který podporoval zločinné jednání žalovaného HRADÍLKA, bývalého mluvčího Charty 77a neschopného ministra vnitra. Vzpomněl jsem si totiž na slova V. KLAUSE po jeho zvolení presidentem ČR,  když prohlásil, že bude presidentem všech občanů! Z obsahu dopisu jednoznačně vyplynulo, že je presidentem občanů, tak zvaných chartistů, kteří si mohou zcela beztrestně dovolit urážet člověka (HUČÍNA), který byl všemi soudy včetně soudu ústavního, zbaven všech vykonstruovaných obvinění. JUDr Radmile Baďurové a  ostravákovi JUDr. V. Brhelovi se vůbec nedivím, neboť se soudkyní JUDr. Lenkou Severovou (soudkyně KS OSTRAVA soud první instance) se osobně dobře znají. JUDr. R. Baďurová byla dle int. stránek až do 29.1.2010 soudkyní KS  OSTRAVA (ale již 1.2.2010 se ocitla  na VS OLOMOUC, kde prakticky jednání vedla). Jak je obecně známo - vrána vráně očí nevyklove. Věřím, že přepis dopisu čtený žalovaným HRADÍLKEM se co nejdříve objeví na  internetu, aby i ostatní občané si vytvořili svůj názor na pana presidenta KLAUSE, který již není MÝM presidentem!

                                                                                                       Ž. Loukota, Vyškov, 2.2.2010  

 

P.S. A pak, že není pravda, že ryba smrdí od HLAVY?

 

- - - - - -

 

Ke sporu Hučín Hradílek

 

V životě, tom všedním pracovním, jsem se přesvědčil, že poctivost, charakter a odvaha jsou nebezpečné všem prospěchářům stoupajícím bezohledně po žebříku moci. Člověk, který jako bílá vrána zůstává sám v obhajobě pravdy, nemá šanci na důstojný život v současné prohnilé české společnosti. Proto dvakrát díky Vám, kteří posílíte Vladimíra byť jen Vaší přítomností na Vrchním soudu v Olomouci.


Jirka Domlátil starý, 1.2.2010

 

- - - - - -

 

Vladimír Hučín – bojovník proti bolševickému zlu

 

Myslím, že je jen málo lidí Čechů (v Čechách, na Moravě či v zahraničí), kteří by neznali jméno Vladimíra Hučína. Pro mnohé je hrdinou, pro jiné gaunerem. Pro Klub angažovaných nestraníků je Hučín hrdinou – statečným obhájcem spravedlnosti a odpůrcem zla. Vladimír Hučín po svém propuštění z celoroční vyšetřovací vazby v roce 2002 požádal o členství v KAN a byl za člena KAN přijat. Od té doby sleduje celý KAN osudy tohoto svého člena a každý z nás si na nich uvědomuje, že odmítnutí politického programu KAN (náprava křivd způsobených komunistickým režimem) československou veřejností v volbách 1992 bylo možná tou událostí, která poslala český národ na bludnou cestu pouští plnou nedůvěry, korupce a nespravedlnosti, která bude zřejmě trvat, dokud generace poznamenané bolševismem nevymřou a dokud nevyroste nová generace, která pochopí, že je úkolem každého z nás je angažovat se ve správě veřejných a že pravda, svoboda a čest mají větší hodnotu než úspěch, majetek a moc. Hledáme-li, kdo by mohl být vzorem pro tuto tyto nové generace, zjistíme, že takových lidí není mnoho. Mezi ně rozhodně patří Vladimír Hučín, kterého jsme v KANu mohli poznat jako člověka skromného, uvážlivého, poctivého a - na rozdíl od většiny z nás, kteří jsme byli vychováni k tomu, abychom se báli mocných – člověka statečného. Hučín se neptá: co z toho budu mít, ale ptá se: co je správné? Zažil na vlastní kůži mnoho  křivd a zlovolného jednání. Poznal, jak lidé spřažení s komunistickým režimem dokázali být zlí a nelidští, a považuje za své poslání nás na toto zlo upozorňovat i za cenu pronásledování. Jako důstojník BIS poznal, že tito nositelé zla dodnes neztratili mocenské pozice, a že tzv. demokratičtí politici je chrání v zájmu svých osobních kariér. Kdyby mlčel, měl by pohodlný život, ale bylo by to správné? Proto se nemůže vzdát, i když tím na sebe přivolává pohromy. Je na nás, zda příklad jeho poctivosti a občanské statečnosti oceníme a podpoříme, nebo se postavíme na stranu těch, pro které jsou čestní a stateční lidé gauneři.

 

V Praze 1. února 2010                                                               Pavel Holba, předseda Ústřední rady KAN

 

- - - - - -

 

Mohli jste si všichni všimnout,

 

že Málek, stejně jako ostatní členové předsednictva KPV ČR pečlivě tají svoji minulost. Stejně jako Kavalírova. Všichni potom už delší dobu odmítají dodržovat Stanovy KPV. A všem potom vadí kdokoliv, kdo to kritizuje a kdo má demokratické názory a chování. Ty důsledně napadají. Pokud jsem začal tyto věci vnímat, začalo to (a dodnes to neskončilo) se Stanislavem Stránským, kterému KPV dluží tehdejší soudní postih 100.000,- Kč, pokračovalo to bratrem Černým, který raději vzdal své členství v KPV a předsednictví ve zlínské pobočce KPV, patří sem bratr Vladimír Hučín, kterému už více nežli před třemi roky pozastavili členství v KPV a o kterém předsedkyně už dávno sdělila, že to bude řešit, že to má ve svém diáři, a patří sem (nějaký) Josef Hejtmánek, který nese vinu na tom, že se (tehdy ještě sestra) Kavalírova dostala na post „předsedkyně" a který se veřejně zastal bratra Hučína a který uvědomil muklovskou rodinu že soudružka Kavalírova sama na sebe upozornila, že nemůže být ani členkou KPV natož potom předsedkyní KPV, protože se na ni vztahuje článek 6 platných Stanov.

 

Patří sem dosud žijící „král Šumavy" a pilný propagátor všech památek na zločinný komunismus bratr František Zahrádka a bohužel, patřil sem i spisovatel Bratr Jan Beneš, který raději opustil tento zbolševizovaný svět, nežli by se nechal trvale urážet lidmi, kteří mu nesahali ani po kotníky.

 

Ve všech perzekucích proti zmíněným členům KPV se angažuje pan dvojnásobný doktor Málek. Ten však hrubým způsobem zakrývá temná místa svého bytí, aby se nepřišlo na to, že také nemůže být členem KPV. Z pracovně politického hodnocení Muzea v Kolíně z 26. III. 1973 vyplývá, že soudruh Jiří Málek, „…uznává vstup spojeneckých vojsk jako internacionální pomoc a rovněž uznává vedoucí úlohu KSČ, a dobře se orientuje ve všech otázkách, které se týkají současné politiky Strany." Dále se tam můžete dočíst, že členství v (kolaborantské) nemarxistické Socialistické straně nebylo pro něho jako pro historika, angažovaného v muzejní práci nadále vhodné a proto z ní vystoupil.

 

Doporučuji sledovat, jak se bude vyvíjet úsilí předsednictva o likvidaci KPV. Mám zato, že bychom si to neměli nechat líbit a že bychom měli trvat na další činnosti KPV dotud, dokud budeme žít! A v žádném případě bychom neměli dát příležitost „Málkům", zlikvidovat KPV.

 

28.1.2010                                                    Josef Hejtmánek v.r. předseda pobočky KPV ČR-č.8, Česká Lípa

 

- - - - - -

 

Dopis MUDr. Naděždě Kavalírové

 

Od:  <jardazbrd@seznam.cz>

Komu: <ustredi@kpv-cr.cz>,

Kopie:

Předmět: dotaz

Datum: 29.1.2010 13:06:49

----------------------------------------

 

Dobrý den paní předsedkyně KPV ČR a členové předsednictva KPV ČR!

 

V souvislosti s verdiktem Městského soudu Praha ze dne 27.1. 2010 /soudkyně Naděžda Řeháková/ o zrušení  rozhodnutí MV ve směru zákazu Komunistického svazu mládeže se dovoluji dotázat těch nejkompetentnějších
bojovníků proti komunistům, zda již učinili nějaké protestní kroky nebo zda nějaké v nejbližším období chystají? KPV ČR je si jistě vědoma nebezpečí hrozící pro společnost  při případné  toleranci aktivit  komunistů, stejně jako jistě nepouští ze zřetele zákon o protiprávnosti a zločinnosti komunistického režimu, vzniklý krátce po sametové revoluci r. 1989. Jsem přesvědčen, že na KPV ČR se masivně obrací široká veřejnost i organizace s požadavkem na zásah jí samé nebo prostřednictvím politického establishmentu. Prosím o vyrozumění, zda  KPV ČR využila své morální váhy a obrátila se na orgány MS ČR, obě komory Parlamentu ČR, právní odbor MV, případně NSS  a zda usiluje o nápravu soudního verdiktu, umožňující činnost KSM? Za vyrozumění děkuji. 

 

Jaroslav Lamr

 

P.S.

Tento dopis jsem odeslal vedení KPV ČR  na základě vyrozumění kamarádů z liberecké "Bílé růže" (viz. zveřejněný dopis v blogu JŠ.). Během krátké chvíle jsem byl vyrozuměn "o jeho přečtení," bez jakékoliv konkrétní reagence. Stejně tak dopadli kamarádi z "Bílé růže", kteří svůj dopis odeslali ve 13.21 hod. dne 27.1. 2010 ve 14.30 hod. Téhož dne se jim e-mail, taktéž bez reakce, vedení KPV ČR vrátil! Osobně jsem přesvědčen, že předvedený postoj vedení KPV ČR  je dostatečně vypovídající! Dávám jej na vědomí oběma  komorám Parlamentu ČR a  Radě pro řízení ÚSTR! J.L.

 

Dodatek specielně pro paní MUDr. Kavalírovou: zveřejněte prosím Vaše dochované materiály StB,  charakteru  operativního a vyšetřovacího. Zveřejněte prosím rozsudek na Vaší osobou z padesátých let včetně zdůvodňovaní části, jež objasní Vaší protistátní činnost za kterou jste byla odsouzena. / tr.činy velezrada, vlastizrada, špionáž/.   Dokumentujte věrohodně svůj pobyt ve výkonu trestu.  Zveřejněte prosím zdůvodňovací část  Vašeho propuštění z VT OS. Paní MUDr. Kavalírová, Vaše činnost v době normalizace je naprosto diskvalifikující pro výkon předsedkyně KPV ČR, stejně jako pro Vaše předsednictví v Radě pro řízení ÚSTRu při Senátu ČR!  Pokud kdy apelujete na morálku, berte prosím v potaz, že jste se Vy osobně a osoby Vám blízké z vedení KPV ČR,  dopustila  protiprávního jednání při likvidaci lidí typu Františka Zahrádky a dalších! Jak hodláte vzniklou situaci za cca poslední rok řešit? A máte to vůbec v úmyslu? Jak budete reagovat např. na  dopis p. plk. Hejtmánka, zejména na otázku majetkovou, spojenou s tak zvaným Emingerovým fondem?

 

Děkuji za odpovědi. J.L.

 

„Rudá carevna“ MUDr. Naděžda Kavalírová ve Sněmovně – 29.1.2010

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/Snemovna-Kavalirova-290110.WMA

Poslankyně za ODS Alena Páralová

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/Snemovna-Paralova-290110.WMA

Poslanec za KSČM Miroslav Grebeníček

https://www.pecina.cz/files/Sinagl/Snemovna-Grebenicek-290110.WMA

 

- - - - - -

 

Chtěli vyšetřovat Langera pro korupci. Případ je u ledu

 

…A dále: firma Temparano, kterou vlastní lidé podnikající v lázeňství na Slovensku, vznikla krátce před tím, než lukrativní pronájem získala. Některá povolení - třeba na lázeňskou činnost v Česku - získala až loni v červenci. Tedy několik měsíců po podepsání smlouvy s vnitrem. Ivan Langer všechny zpochybňující závěry Pecinova auditu odmítá.

 

https://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=649912

 

- - - - - -

 

Pavel Bém - primátor bílých lží

 

Pozemky vykoupeny

 

Hříchy pražského magistrátu volají do nebe. Jeden z největších: územní plán jako ohromná podnikatelská příležitost. Primátor velmi aktivně prosazuje variantu dálničního okruhu Bohnice–Suchdol, skrz naskrz, sídliště nesídliště, s dvojitým mostem a tunely, ačkoli o sedm kilometrů dál, v řídce obydlené oblasti, by se mohlo o padesát miliard levněji a s evropskou dotací stavět. A pravda? Všechny pozemky vykoupeny!
Když Václav Havel napadl magistrátní vládu jedné strany, kontroval primátor, že tahle přece vznikla ve svobodných volbách. Asi nevěděl, že ta druhá také. Havel zase nevěděl, že je to

 

https://www.e15.cz/nazory/komentare/primator-bilych-lzi

 

- - - - - -

 

Řekli si Norům o úplatek? Soud správce pustil z vězení

 

Brno - Soud znovu otevřel případ, ve kterém jde o konkurz na továrnu na zpracování ryb Rybenor, ale také o půlmilionový úplatek.

 

Nejvyšší soud zrušil tresty pro tři společníky firmy PROF, která byla správcem konkurzní podstaty zkrachovalého Rybenoru, a nařídil nové projednání jejich případu. Zároveň muže propustil z vězení a nařídil, aby byli dál vyšetřováni na svobodě. Jde přitom o jeden z mála případů v Česku, kdy konkurz na firmu provázel i trest pro správce. Podle obžaloby převzal jeden ze společníků firmy, Jan Zedníček, v roce 2007 půl milionu korun od právníka norské firmy Tonsberg Brygge AS a na oplátku potvrdil, že kvůli úpadku Rybenoru utrpěla škodu bezmála 39 milionů korun…

 

https://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=658974

 

- - - - - -

Tušení souvislostí aneb Ruská stopa?

 

Pavel Beneš


Některé věci vypadají z blízka jinak než z dálky. Z blízka totiž často zanikají souvislosti celku, o pozadí ani nemluvě. Povím vám takový příběh, který do dokumentuje. Takto to totiž vidím já.


Kdysi (19. 6. 1941 ) se narodil jeden, později velmi ctižádostivý, muž. V r. 1963 dokončil studium na VŠE – zahraniční obchod. Po vojně (Dukla Praha) nastoupil v Ekonomickém ústavu ČSAV a v rámci aspirantury vyjel na stáž do Itálie (1966), v roce 1968 dokončil aspiranturu (CSc.) a v roce 1969 (nebyl straník) vyjel na studijní pobyt do USA. V roce 1970 byl donucen (?) přejít do státní banky. V roce 1987 se stal pracovníkem Prognostického ústavu ČSAV. V roce 1989 se náhle zjevil (podobně jako Sachr a Bartoníček) na politické scéně a stal se ministrem financí (Sachr ministrem vnitra – pojistil úspěšné skartace archivů StB). Pod jeho vedením začala privatizace pod heslem: napřed privatizovat (čti rozkrást), pak teprve zákony. Proslavil se výrokem, že peníze nesmrdí. V roce 1990 se stal jediným předsedou OF, které také zevnitř rozložil a založil v 1991 ODS.

Zajímavé je, že jeho spolupracovníci z prognostického ústavu založili další dvě strany jejichž se stali předsedy. Zeman – ČSSD (odstavil „zahraničního, amerického“ Horáka) a Dlouhý – ODA. Ve spolupráci s Mečiarem rozdělili Československo, které mělo tendenci, v případě jednoty, se stát silným hráčem na evropském politickém poli. V roce 1996 začala aféra s financováním politických stran a přesto, že to ODS prakticky nevysvětlila, na rozdíl od ODA, to vyšumělo do ztracena, zcela bez následků. Zlí jazykové tvrdí, že část peněz mohla být za to, že ututlali akci možné stavby letiště v Milovicích, které bylo onačeno EU jako optimální poloha pro evropskou kargo dopravu (na úkor Frankfurtu). Na téma letiště v Milovicích proběhly asi dva články v novinách a pak již věčné ticho! Další peníze (ve švýcarských bankách – vyšetřování neprokázalo ani nevyvrátilo existenci konta, ale někteří funkcionáři ODS ho připustili!, ostatní se nepamatovali) mohl poslat kdokoli, od Šrejbra po KGB. Protože to pro některé členy ODS bylo neudržitelné a jinou cestou se přes mocného předsedu nemohli dostat, pokusili se ho svrhnout v jeho nepřítomnosti. Sarajevský atentát se obešel bez mrtvol, avšak reakce byla rychlá. Byl svolán mimořádný sjezd s převahou zaručených delegátů (selekce), který potvrdil odvolaného předsedu strany ve funkci. (Podobnou manipulaci provedl Mohorita před sjezdem ČSM v roce 1988, kdy hrozilo, že rebelující svazáci svrhnou staré vedení – tenkrát se Mohorita také udržel.) Takže vznikla US.


Tento pán v různých vysokých funkcích neměl rád učitele a na jednom podnikatelském rautu (jako ministerský předseda) odvětil na dotaz jednoho podnikatele (který byl současně docent jedné VŠ): A co uděláte se školami?, odvětil: Učitele budeme udržovat jen aby moc nekřičeli, to není perspektivní obor. A tento svůj názor podporoval různými články v Lidových novinách (stačí kupovat licence, vysokoškoláky nepotřebujeme, atd.).


Byl proti stavbě „norského“ plynovodu (oslabil by závislost ČR na Rusku!). Podpořil ruský postoj v konfliktu v Jugoslávii, podpořil ruský postoj při přepadení Gruzie, hrozí se neodtržitelnosti České republiku od Evropy, takže prohlásil, že Lisabonskou smlouvu nepodepíše. Přesto, že podepsal spolu se Špidlou Smlouvu o přístupu ČR do EU, avšak Smlouvu o ústavě pro Evropu již osobně nepodepsal. Jeho jménem to podepsali Gross jako předseda vlády a Cyril Svoboda jako ministr zahraničí. 27. 12. 2007 byla jeho činnost ohodnocena Putinem a obdržel Puškinovu medaili za šíření a studium ruského jazyka a uchování kulturního dědictví a národa.


Obě jeho zvolení za prezidenta byl velký souboj a v zákulisí plný tlaků, intrik a vydírání. Vždy se to povedlo až na třetí pokus. Při prvé volbě rozhodla nejednotnost ČSSD, která měla šanci prosadit Zemana (že by se rozkmotřili z ničeho nic?). Po volbě pozval do Lán i Grebeníčka a provokativně si s ním připil, což nadzvedlo větší část národa. Při druhé volbě ukousnul Zubov vlásek, který mohl udržet Švejnara v prezidentském postu. (Bylo to cíleně chtěné maskování, že se paní Zubová nejmenuje podle našich pravidel pravopisu Zubovová, aby ta ruská stopa nebila tolik do očí?) O totálně rozechvělém a vyděšeném poslanci Snítilém ani nemluvě. Copak na něj tajné služby (a které) věděly?


No teď jsme na další křižovatce. Topolánek, který směřuje nezadržitelně do Evropy, avšak obtížně o tom přesvědčuje část členů ODS a prezidenta, je tedy nepohodlný a tedy, mírně řečeno, nepodporovaný. K tomu je vhodné navštívit sjezd opoziční strany a potřásat si rukou nejen s politiky. Přesto, že je na kočky z letiště (alespoň tak to demonstruje), nevadí mu Kočka ani z jiné branže. Jeho podpora Bémovi, poslancům Tlustému a Šviplovi to jenom potvrzuje. V podstatě, komentář pana premiéra Topolánka, že se po pádu vlády oslavuje na Pražském hradě, magistrátu a ruském velvyslanectví, jen potvrzují můj dlouhodobý dojem.


Nestabilita a chaos v České republice ji přece tlačí na východ! A nakonec, když si vyhledáte záznam II. správy ZNB v Bratislavě č.27299 ze dne 1. 2. 1984 a záznam č. 35409 ze dne 6. 4. 1988, tak tam najdete pod jmény KLUK v prvém a REK v druhém případě, muže, který je v čele našeho státu. A kousek před ním je tam pod č. 27296 ing. Jiří Zeman, CSc. Kdepak se tam asi vzali? Tajné služby hrají vždy na několik tahů dopředu. Existuje statut tzv. spícího agenta, který splývá s okolím, připravuje si posty a v pravý okamžik je „probuzen“. Je vždy podporován z pozadí mocnými službami. Že bychom měli probuzeného prezidenta? Docela mám mrazení v zádech, ani ne proto, že někoho naštvu, ale kam to s námi spěje a jak nakonec skončíme, když se tady hrají tak vysoké hry.

https://www.cs-magazin.com/2010-02/view.php?article=articles/cs100202.htm

 

- - - - - -

Quo Vadis, Česko?

 

Hana Catalano

 

Média nám v poslední době předkládají spousty různých úvah a bilancování týkajících se uplynulých dvaceti let. Skutečnost je však neradostná a není žádný důvod k oslavám. Standarta s heslem „Pravda vítězí“ sice stále vlaje nad Hradem, ale připomíná spíš další povedený výtvor z dílny dezinformačního oddělení, které za totalitního režimu odvádělo „skvělou“ práci a vede si dobře i nadále.

 

Přestože nás NATO přijalo za své spojence, nemáme jeho plnou důvěru. Očekávalo se, že po tzv. sametové revoluci si Češi udělají ve své zemi pořádek, vypořádají se s černou minulostí, začnou budovat demokratickou společnost a s čistým štítem se připojí k ostatním světovým demokraciím, které si zakládají na osvědčených trvalých hodnotách. Nestalo se. Česká republika se stále víc utápí v žumpě korupce, organizovaného zločinu a podvodů, za přihlížení absolutně nefunkční státní správy.

 

Lidé ze zoufalství čím dál víc tíhnout k levici, socialistům a komunistům, aniž by si uvědomovali, že danou situaci ve státě účelově vyvolávají a podněcují právě oni s cílem dostat se opět oficiálně k vládní moci. Privatizaci využili k přechodu od politické vlády k ekonomické a nyní si už bez skrupulí jdou za svým cílem doslova přes mrtvoly.

 

V zahraničních bankách a společnostech (nebylo jich málo), kde za minulého režimu praly celá desetiletí špinavé peníze z obchodů s drogami, zbraněmi a z výcviku teroristů, měli a stále mají tučná konta, sloužící jim k ovládnutí domácího hospodářství a ke sponzoringu všeho, co hned v zárodku přidusí demokracii a vše, co k ní náleží.

 

Mají svůj dlouhodobý strategický plán, který naplňují. Podařilo se jim sehrát svůj vlastní pád, aby postupně srovnávali propastnou zaostalost za západní životní úrovní, vyspělými technologiemi apod.

 

(Viz Anatolij Golicyn – Nově lži za staré /New Lies for Old; Perestrojkový podvod /Perestroika Deception; obě knihy by měly být povinnou četbou pro každého, kdo chce znát pravdu. Stejným tématem se také zabývá poučná kniha Roberta Buchara – Revoluce 1989 a další tituly a studie.)

 

https://fragmenty.cz/iz081.html

 

- - - - - -

 

P.S.

Dle platného zákona nelze mé hromadné E-Maily považovat za SPAMY. Pokud kohokoliv, jakýmkoliv způsobem obtěžují, může jednoduchým způsobem moji adresu blokovat (Outlook Express – zpráva – blokovat odesílatele). Též je věc vyřízena zasláním Vašeho nesouhlasu - stačí NE. Věřím, že pochopíte společenskou potřebnost informací – i při vědomí zatěžujícího rizika pro mnohé z příjemců. 

 

To stop receiving newsletters, please write just one word NO!

 

Jan Šinágl

jan@sinagl.cz

 

www.sinagl.cz

https://sinagl.bigbloger.lidovky.cz

—————

Zpět


Kontakt

Legalnivrazda

774 104 791


www.legalnivrazda.cz

22.12.2009 00:03

Legální vražda

Na adrese www.legalnivrazda.cz je popsáno co všechno je v ČR možné. Jak funguje ve skutečnosti policie a justice.

Celý článek

—————


www.sinagl.cz

06.02.2010 14:06

Předmět: Fw: GAUNER KLAUS

    od: Jan...

Celý článek

—————

22.12.2009 00:05

Jan Šinágl

na adrese www.sinagl.cz je...

Celý článek

—————


Jiří Kajínek

31.10.2010 12:32

Demonstrace na podporu Jiřího Kajínka

https://www.youtube.com/watch?v=eSIrpNaobRs&feature=player_embedded#!

Celý článek

—————

31.10.2010 12:30

Na Václavském náměstí se demonstrovalo na Kajínkovu podporu

 Praha - Na Václavském náměstí v Praze dnes demonstrovalo asi sto převážně starších zastánců vězně Jiřího Kajínka, který si odpykává doživotní trest. Přesně před deseti lety Kajínek utekl z věznice Mírov. Protestující požadovali obnovení jeho procesu. Demonstrace před sochou českého světce...

Celý článek

—————

22.12.2009 00:11

Stručně případem Jiřího Kajínka

  Stručně případem Jiřího...

Celý článek

—————


Jiri Dolejs <unj429g@telia.com>


dejme ty šmejdy politiky zavřít

12.01.2010 13:01

dejme ty šmejdy politiky zavřít

# ------------ Původní zpráva...

Celý článek

—————


Justiční mafie

17.06.2010 19:04

Policista nabízel ženám přehlédnutí přestupku výměnou za sex, dvakrát uspěl

Policista nabízel ženám přehlédnutí přestupku výměnou za sex, dvakrát...

Celý článek

—————

02.06.2010 16:59

Novodobá inkvizice? (legalizovaný zločin za bílého dne aneb exekuční mafie v praxi)

Novodobá inkvizice? (legalizovaný zločin za bílého dne aneb exekuční...

Celý článek

—————

16.05.2010 12:59

Manipulace s důkazy

  Manipulace s důkazy III. 30. března 2009 v 12:11...

Celý článek

—————

12.05.2010 18:41

Ombudsman není posvátná kráva

  Ombudsman není posvátná kráva, ale jen další pijavice na...

Celý článek

—————

12.05.2010 18:38

Justiční mafie – metoda mentálně retardovaného soudce

  Justiční mafie – metoda mentálně retardovaného...

Celý článek

—————

12.05.2010 18:38

Justiční mafie – metoda mentálně retardovaného soudce

  Justiční mafie – metoda mentálně retardovaného...

Celý článek

—————

12.05.2010 18:36

Noc dlouhých nožů v režii justiční mafie ČR

  Noc dlouhých nožů v režii justiční mafie ČR. Tři dny poté, co...

Celý článek

—————

12.05.2010 18:34

Krokodýl Dundee a česká justice

  Krokodýl Dundee a česká justice. Podle herce Paula Hogana...

Celý článek

—————

25.03.2010 09:49

Jak funguje konkursní mafi e v severních Čechách a vlastně celém státě

Jak funguje konkursní mafi e v severních Čechách a vlastně celém...

Celý článek

—————

22.02.2010 21:41

Česká mafiánská republika – součást EU

  https://www.pecina.cz/files/Sinagl/CEZ-TK-Bejkarna-020210.WMA &#

Celý článek

—————